גרר בחולון

077-7392784

גרר משאית

להזמנת גרר משאית חייגו אלינו ונגיע אליכם תוך 30-60 דקות!

כאשר אתם צריכים גרר משאיות, הדבר הראשון שעולה לכם בראש הוא לקרוא לגרר לגרור את המשאית. אתה רוצה לדעת למה אתה צריך גרר משאיות?

ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שתצטרך לשכור גרר. לדוגמה, אם המכונית שלך חונה בצד הדרך ואתה רוצה לגרור אותה. אתה יכול לשכור גרר כדי לגרור את המכונית שלך הרחק מהמקום ולוודא שהוא לא ייפגע שוב. אבל ישנן גם סיבות אחרות לכך שאתה עשוי להזדקק למשאית גרר – למשל, אם המכונית שלך תקועה בבוץ או בשלג.

מעת לעת, בעלי משאיות מוצאים עצמם במצבים בלתי צפויים הדורשים את גרירת רכבם הכבד. למרות שמשאית היא כלי רכב חזק ועמיד, גם היא חשופה לתקלות מכניות, תאונות דרכים ומצבי חירום אחרים. בין אם מנוע המשאית מתקלקל לפתע באמצע הדרך, צמיג מתפוצץ וגורם לפנצ'ר, או חלילה מתרחשת התנגשות עם רכב אחר, שירותי גרר למשאיות מהווים לעיתים קרובות את הפתרון היחיד כדי להזיז את הרכב מהמקום.

גרירת משאית דורשת מיומנות, ידע וציוד ספציפי מתאים לגודלה ומשקלה הרב של המשאית. לכן חשוב לבחור בקפידה את חברת הגרר. חברה בלתי מקצועית שאינה בקיאה בגרירת משאיות עלולה לגרום נזק כבד למשאית או אף להחמיר את המצב ולגרום לתאונה נוספת במהלך הגרירה. מצד שני, חברת גרר מומחית ואמינה תספק שירות מהיר, יעיל ומקצועי – בדיוק מה שנדרש במצבים קשים אלו.

איך גוררים משאית תקועה?

כאשר משאית נתקעת באמצע הדרך, בין אם עקב תקלה מכאנית או התנגשות, היא מהווה סכנה בטיחותית ממשית עבור שאר משתמשי הדרך. המשאית התקועה חוסמת נתיב או אף מספר נתיבים, מה שגורם במקרים רבים לפקקי תנועה כבדים ביותר. כמו כן, קיים חשש ממשי להתנגשויות נוספות של כלי רכב הנעים במהירות ומתקשים לעצור בזמן.

עקב ממדיה הגדולים ומשקלה הכבד של המשאית, העשוי להגיע עד 40 טון, קשה ביותר להזיזה ממקומה ללא עזרה מקצועית של צוות גרר מיומן ומצויד היטב. לשם כך מגיעה לזירה משאית גרר מיוחדת, המצוידת במנוע דיזל חזק פי כמה מזה של משאית רגילה.

טכנאי גרר מנוסה בודק היטב את מצבה של המשאית התקועה והנזקים שגרמו לה, ורק לאחר מכן מתחיל בתהליך הגרירה המסובך. הגרירה נעשית בכוח רב אך בעדינות וזהירות מירבית, תוך שמירה קפדנית על יציבות המשאית התקועה. זאת עד להגעה בטוחה ליעד.

למה משמש גרר משאית?

גרר המשאית משמש להרמת רכב למצב גבוה יותר. הוא משמש בתעשיית התחבורה, כגון בתעשיית ההובלות, בענף הבנייה ובמגזר החקלאי. בגלל השימוש הזה, זה נקרא גם מעלית ג'ק או משאית ג'ק.

גובה משאית ג'ק טיפוסי: 10-20 רגל (3.0 – 6.0 מ'). משאית זו משמשת להרמה או הורדה של רכב, כגון באתר עבודה. משאית ג'ק משתמשת בכמה דברים שונים כדי לתמוך בגוף הרכב שמעלה אותו למעלה ולמטה.

נקודות חשובות בעת גרירת משאית

גרירת משאית היא משימה טכנית ולוגיסטית מורכבת, הדורשת התאמה מדויקת של סוג משאית הגרר לפרמטרים הספציפיים של המשאית התקועה. ראשית, חיוני לקבל מהנהג מידע מפורט ככל האפשר על מיקום המשאית המדויק, בהתאם לכך יהיה ניתן לקבל הערכה בנוגע למשך הזמן שיידרש לצוות הגרר להגיע אל המקום.

שנית, יש לציין באופן ברור האם המשאית עמוסה במטען ואת משקלו המדויק. זאת משום שיש הבדל מהותי בין גרירת משאית ריקה לבין משאית עמוסה, הן מבחינת כוח הגרירה הנדרש והן מבחינת היציבות והשליטה במשאית במהלך הגרירה. יתרה מכך, אם מדובר במטען הדורש תנאים מיוחדים, חשוב מאוד לציין זאת בפני חברת הגרירה כבר ביצירת הקשר הראשונית.

על בסיס נתונים אלה תוכל חברת הגרר לקבוע איזו משאית גרר לשלוח למקום – האם מספיק גרר סטנדרטי או שמא נדרש גרר מיוחד עם כוח גדול יותר, וכן האם נדרש טיפול מיוחד במטען. מתן מידע מדויק לחברת הגרירה הוא קריטי כדי שתהליך החילוץ והגרירה יהיה יעיל ובטוח.

חשיבות הפנייה לשירות גרר מוסמך

כאשר משאית נתקעת או נתקלת בבעיה טכנית אחרת, פנייה לשירות גרר מוסמך היא בעלת חשיבות עליונה. שירות גרר מומחה, המאושר על ידי משרד התחבורה, מבטיח ציוד גרירה תקני שעבר בדיקות מחמירות. כמו כן, לטכנאים של שירותים אלו יש הכשרה והסמכה מקצועית לבצע גרירות בצורה בטיחותית, תוך שמירה על שלמות המשאית והמטען שבה.

הסתמכות על גורמים לא מוסמכים טומנת בחובה סיכונים רבים, החל מפגיעה ברכוש וכלה בסכנת חיים. חברת גרר מקצועית היא הכתובת היחידה במקרים אלו, ויש להימנע מאנשי מקצוע חסרי ניסיון וציוד הולם. השקעה קטנה בגורר מהימן עשויה למנוע הוצאות גדולות והרבה יותר מכך בהמשך.

חברת גרר גולן – הכתובת שלכם לגרירת משאיות מקצועית ואמינה

חברת גרר גולן מספקת מעל 30 שנה שירותי גרר איכותיים, מקיפים ומקצועיים למשאיות מכל הסוגים. החברה מפעילה צי גדול של משאיות גרר מתקדמות במגוון גדלים, המאפשרות טיפול בכל תקלה או תאונה, בכל שעה ובכל מזג אוויר.

צוות הטכנאים והנהגים של גרר גולן מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שעברו הכשרה והסמכה ייעודית, ופועלים תוך שמירה קפדנית על הוראות הבטיחות. גרר גולן היא הכתובת למקצועיות, אמינות ושירות אדיב ומהיר בכל שעה, ללא פשרות.

אם אתם חושבים להזמין שירותי גרר של גרר משאית תוודאו שאתם עובדים מול חברה מקצועית ומורשית בעל רישיון ייעודי לעבודות גרר משאית כדי שתמיד תוכלו להיות בטוחים ומבוטחים.

כותב המאמר - עידן הגרריסט

כותב המאמר - עידן הגרריסט

עידן הגרריסט משתף אתכם בסיפורי גרירה ומידע שימושי על כל סוגי גרירת הרכבים מהשטח ומהעבודה היומיומית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאיזה עיר אתה צריך גרירה?

לחץ על העיר שממנה תרצה לגרור…
מפות גרירה
חולון
בת ים
ראשון לציון
תל אביב
רמת גן
גבעת שמואל
בני ברק
פתח תקווה
אשדוד
ירושלים
רמלה
נס ציונה
רחובות
ראש העין
באר יעקב
כפר סבא
רעננה
הוד השרון
הרצליה
רמת השרון
אלעד
שוהם
יהוד
אור יהודה
קרית עקרון
יבנה
לוד
גבעתיים
להזמנת גרירה מהירה לחצו כאן 📞 דילוג לתוכן