גרר בחולון

077-7392784

גרר דולי

להזמנת גרר דולי חייגו אלינו ונגיע אליכם תוך 30-60 דקות!

גרר דולי

רוב האנשים אינם נותנים את הדעת למורכבות של גרירת הרכב שלהם, מאחר והרוב אינו מבחין כלל בין סוגי הגרר השונים. למעשה, היום ניתן למצוא על הכביש מספר סוגי גרר, המיועדים לשימושים שונים. במאמר זה נדון על סוגי הגררים השונים בכלל ובפרט מהו גרר דולי. 

אם בעבר היה רק גרר מסוג אחד, הרי שהיום בשל התפתחות הטכנולוגיה, יש צורך להתחשב בסוג הרכב, על מנת לאתר את הגרר המתאים ביותר עבורו. מכוניות חדשות, המכילות סוללות ומערכות מתקדמות למשל, מצריכות לא פעם שימוש בגרר דולי, שמאפשר לגרור את הרכב, מבלי לגרום לשום נזק לצמיגים או לתיבת ההילוכים שלו. מדובר על רכבים נעולים, שאינם מאפשרים לגלגלים האחוריים שלהם להתגלגל, כאשר הגלגלים הקדמיים מצויים על הגרר.

במקרים מסוג זה, יש להיעזר בעגלות ייעודיות, המספקות מענה לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי הגרירות, ללא שום צורך בפתיחת הרכב או בסיכון לנזק בלתי הפיך.

גרר דולי

מה הייחודיות של גרר דולי?

גרר דולי הינו סוג של עגלה, שנועדה במיוחד עבור רכבים, שהגלגלים שלהם ננעלים. במקרים מסוג זה, יש צורך להשתמש בגרירה נשלטת, דבר שמצריך מהחברה המבצעת את מלאכת הגרירה להחזיק ברישיון גרירה וחילוץ. יש לוודא כי מדובר על חברה מקצועית ואמינה, המוסמכת לעסוק בתחום ומחזיקה ברכב גורר ייעודי לגרירת רכבים. במקרים של רכבים שהגלגלים האחוריים שלהם אינם מתגלגלים באופן חופשי, יש להשתמש בעגלת דולי. סרן אחד של הרכב מורם מהכביש באמצעות הגרר ואילו הסרן השני מורם על ידי דולי. יש לזכור כי בזמן גרירת הרכב, הנהג אינו רשאי להימצא בתוך הרכב הנגרר והמנוע אמור להיות כבוי. כאשר מדובר על רכב בעל הנעה כפולה, ישנה חובה להשתמש בעגלה מתחת לגלגלים. המטרה היא לשמור על הגלגלים, מאחר והמגע עם הכביש עלול להרוס את הגיר של הרכב הנגרר, מערכת ההנעה והצמיגים.

גרר דולי – מתי לא ניתן לוותר עליו?

יש לזכור כי בחלק מהרכבים יש צורך להשתמש בגרר דולי, על מנת למנוע מהגלגלים של הרכב להישאר על הכביש בזמן הגרירה. הדבר עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למערכת התמסורת של הרכב, במידה ומדובר על רכב 4X4 או על רכב בעל הנעה דו גלגלית קדמית או אחורית. גרר דולי מאפשר להרים את הגלגלים מעל לפני הקרקע ובכך למנוע נזק לרכב.

כאשר המצבר של הרכב החשמלי שלכם מתרוקן, אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים ללא יכולת תנועה. במקרה כזה, פנייה לגרר רגיל יכולה להיות בעייתית ולהאריך מאוד את זמן החילוץ. הפתרון האידיאלי עבור מקרים מסוג זה הוא שימוש בגרר דולי – מכשיר קל משקל המסוגל לחלץ רכב חשמלי שנתקע תוך זמן קצר. במאמר זה נבחן מהו בדיוק גרר דולי, מדוע הוא כה מתאים לחילוץ רכבים חשמליים, והאם הוא אכן מהווה את הפתרון המושלם לבעיה זו. נסקור את יתרונותיו וחסרונותיו של הגרר ונבדוק האם הוא עומד בציפיות.

גרר דולי – הפתרון האידיאלי לרכבים חשמליים

מעבר לחילוץ בטוח, גרר הדולי מבטיח לבעלי הרכבים החשמליים גם חילוץ מהיר במיוחד. כאשר מצבר הרכב מתרוקן, הזמן נהפך למשאב יקר ערך וכל דקה שעוברת מוסיפה מתח ולחץ על הנהג התקוע. גררי הענק איטיים מדי ולא מסוגלים להתמודד עם האתגר הזה.

במקרים בהם מהירות ויעילות מהווה את המפתח לפתרון, גרר הדולי נכנס לתמונה. ברגע שמתבצעת קריאה לחילוץ, הגרר יוצא לדרך על מנת להגיע אל הרכב התקוע בהקדם האפשרי. בזכות הניידות והזריזות שלו הוא מסוגל להגיע ליעדו מבלי לבזבז זמן יקר. כאשר הגרר מגיע ליעד ממתין לו אתגר נוסף – לחלץ את הרכב ממיקומו בדייקנות, בטיחות ובפרק הזמן האפשרי הקצר ביותר. הודות ליכולות התמרון המעולות שלו, הוא עומד גם באתגר הזה בהצטיינות.

בתוך זמן קצר הוא כבר מסיע את הרכב החשמלי המושבת ליעדו, מה שחוסך מן הנהג התקוע שעות ארוכות ומתישות של המתנה לחילוץ. מהירות התגובה והפעולה של גרר הדולי היא שהופכת אותו לכלי החילוץ האופטימלי עבור הרכבים החשמליים.

אילו יתרונות נובעים משימוש בגרר דולי?

גרר דולי הפך לפופולרי כל כך בחילוץ רכבים חשמליים בזכות יתרונותיו הרבים והייחודיים. כעת נציג בפניכם חלק מן היתרונות הבולטים ביותר שלו:

  • גמישות ללא פשרות – גרר הדולי מאפשר חופש תנועה מלא הן עבור עצמו והן עבור הרכבים שהוא גורר. בניגוד לגררי הענק האיטיים והמגושמים, גרר הדולי זריז, בעל יכולת תמרון גבוהה במיוחד ומסוגל לעבור בקלילות בין מכשולים, להגיע למקומות צרים ואפילו לרדת לחניונים תת-קרקעיים עמוקים על מנת לחלץ רכבים חשמליים תקועים. כמעט ולא קיים שום מקום שהוא לא מסוגל להגיע אליו כדי לספק את שירותי החילוץ שלו במהירות וביעילות.
  • כוח עוצמתי – אל תתנו למימדים הקטנים של הגרר הדולי להטעות אתכם – מאחורי החזות הצנועה מסתתר כוח עצום שמאפשר לו להרים, למשוך ולגרור מגוון רחב של כלי רכב ללא מאמץ. המנוע שלו אינו מתפשר על עוצמה וכוח גרירה למרות גודלו הקטן. גרר הדולי מצליח לשלב בין מימדים קטנים לביצועים מעולים אשר בזכותם הוא יכול להגיע כמעט לכל מקום וגם להוציא משם כמעט כל סוג רכב, גדול ככל שיהיה.
  • ייעודי לרכבים חשמליים – גרר הדולי הותאם באופן ספציפי להתמודד עם הצרכים הייחודיים שיש לרכבים חשמליים. בשונה מגררים רגילים, גרר דולי שומר על הגלגלים האחוריים של הרכב החשמלי מעל הקרקע מאחר והם נעולים ואינם יכולים להסתובב. באופן הזה נמנעים נזקים למערכות הרגישות השונות אשר קיימות בתוך הרכב החשמלי.

גרר גולן – הבחירה הנכונה לרכב החשמלי שלכם

גרר גולן מציעה שירותי גרירה יעילים, מהירים ומקצועיים המבוססים על צי גררים חדשני ואיכותי. החברה פיתחה מערך תפעול ייחודי העושה שימוש בטכנולוגיית גרר דולי כדי להבטיח את החילוץ המהיר ביותר ללקוחות אשר משתמשים ברכבים חשמליים. חברת גרר גולן הבינה כי העתיד צועד לקראת רכבים חשמליים ובנתה את התשתית האידיאלית לכך. היא מספקת את שירותי גרירת הרכבים החשמליים המתקדמים והאיכותיים במשק.

אנו בגרר גולן נשמח לספק לכם גרר דולי מקצועי ואמין, שיאפשר לחלץ את הרכב שלכם מכל מקום אפשרי. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שלושה עשורים בתחום ונשמח לתרום מהידע הרב שצברנו, על מנת לגרור את הרכב שלכם במהירות, ביעילות ותוך כדי הקפדה על כל תקנות הבטיחות. אנו מתמחים בשירותי גרירה, חילוץ, חילוץ שטח ופינוי רכבים נטושים ונשמח לספק לכם שירות אמין, אדיב ומקצועי 24/7. אנו מחזיקים בסוגי גרר שונים, על מנת להתאים את הגרר המתאים ביותר לצרכים שלכם. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר!

כותב המאמר - עידן הגרריסט

כותב המאמר - עידן הגרריסט

עידן הגרריסט משתף אתכם בסיפורי גרירה ומידע שימושי על כל סוגי גרירת הרכבים מהשטח ומהעבודה היומיומית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאיזה עיר אתה צריך גרירה?

לחץ על העיר שממנה תרצה לגרור…
מפות גרירה
חולון
בת ים
ראשון לציון
תל אביב
רמת גן
גבעת שמואל
בני ברק
פתח תקווה
אשדוד
ירושלים
רמלה
נס ציונה
רחובות
ראש העין
באר יעקב
כפר סבא
רעננה
הוד השרון
הרצליה
רמת השרון
אלעד
שוהם
יהוד
אור יהודה
קרית עקרון
יבנה
לוד
גבעתיים
להזמנת גרירה מהירה לחצו כאן 📞 דילוג לתוכן